Jak w domu, w gronie rodzinnym, dobrze przeżyć Wielki Czwartek?

– Jeśli jest obrazek Ostatniej Wieczerzy ustawić go na pierwszym miejscu. Wspólnie zjeść kolacje, tak jak jemy Wieczerzę wigilijną przed Bożym Narodzeniem.
– Krótka modlitwa i przeczytanie Ewangelii św. Jan (rozdział 13 i 14) – Po wieczerzy odczytać Ustanowienie Najświętszego Sakramentu (I Kor 11,17-34).
– Przyjęcie Komunię duchowo, trzy minuty ciszy i dziękczynienia za to, że Jezus mieszka w naszym sercu.
– Odśpiewać Pieśń „Ogrodzie Oliwny”…
Wieczór ok. 21.00 odczytać (Mt 26,16-56) i godzinę przeżyć albo w ciszy, albo uczestnicząc w katolickich programach TV lub Radia.

Umieszczone na stronie za zgodą Autora

JAK OBCHODZIĆ WIELKI CZWARTEK I WIELKI PIĄTEK W KOŚCIELE DOMOWYM? [FILMY, MATERIAŁY PDF I NA URZĄDZENIA MOBILNE] KLIKNIJ TUTAJ

WIELKI CZWARTEK / Wielki Tydzień A.D.2020 w Kościele Domowym / ks. Andrzej Dudek

Zapraszamy was do skorzystania z przygotowanego na ten dzień Rytuału rodzinnego – aby pobrać plik PDF KLIKNIJ TUTAJ. Aby pobrać pliki mobi i epub – KLIKNIJ TUTAJ.