Poniżej znajduje się plik można pobrać lub wydrukować intencje wersji PDF



Papieska intencja na styczeń 2023:

Módlmy się, aby wychowawcy byli wiarygodnymi świadkami, ucząc braterstwa, a nie rywalizacji, i pomagając w szczególności najbardziej bezbronnym młodym ludziom.”  



Niedziela 29.1.2023

IV Niedziela Zwykła

Rocznica Pośw. Bazyliki Katedr. w Tarnowie

Godzina 6.30
Adoracja

Godzina 7.00
Za parafian.
(poza par.) + Henryk Szymański (28/75); x. Marek Kordecki
(poza par.) + Marian Krok (68/128); x. Grzegorz Wójcik
(poza par.) + Helena Mróz (33/109); x. Paweł Golemo
(poza par.) + Kazimierz Ramian (11/28); x. Piotr

Godzina 08.30 Siekierczyna
+ Elżbieta Kuzera (10/10) od sąsiadów Alfredy i Tadeusza Baran.

Godzina 10.00 Falkowa
+ Wiktoria Niemiec (3/10) od córki Kazimiery z mężem.

Godzina 11.00
+ Ryszard Brończyk od wnuków.


Poniedziałek 30.1.2023

Godzina 7.00
+ Wiktoria Niemiec (4/10) od wnuczki Edyty z rodziną.
(poza par.) + Henryk Szymański (29/75); x. Marek Kordecki
(poza par.) + Marian Krok (69/128); x. Grzegorz Wójcik
(poza par.) + Helena Mróz (34/109); x. Paweł Golemo
(poza par.) + Kazimierz Ramian (12/28); x. Piotr


Wtorek 31.1.2023

Godzina 7.00
+ Michalina Żaba od wnuka Mirka z Marleną.
(poza par.) + Henryk Szymański (30/75); x. Marek Kordecki
(poza par.) + Marian Krok (70/128); x. Grzegorz Wójcik
(poza par.) + Helena Mróz (35/109); x. Paweł Golemo
(poza par.) + Kazimierz Ramian (13/28); x. Piotr


Środa 1.2.2023

Godzina 15.00
Adoracja w ciszy i spowiedź.

Godzina 15.30
Różaniec

Godzina 16.00
Nowenna i Msza święta zbiorowa w intencjach nowennowych
– Za dobrodziejów i ofiarodawców Sanktuarium;
– W intencji rodzin w naszej Ojczyźnie, diecezji i parafii;
– W intencji Bogu wiadomej (5);
– O Boże zmiłowanie nad światem i ustanie pandemii koronawirusa w Polsce i na całym świecie (6);
– O potrzebne łaski w pokonywaniu nałogu, uzdrowienie dla Grzegorza i potrzebne łaski i uzdrowienie fizyczne i duchowe dla Katarzyny (7);
– O dar potomstwa dla pewnego małżeństwa za przyczyną Matki Bożej Bruśnickiej i wstawiennictwem św. Józefa i bł. Karoliny (6);
– O opiekę MB Bruśnickiej dla Stanisława oraz Bartosza (2);
– O uzdrowienie z choroby nowotworowej i potrzebne łaski dla Stanisława (on) Jędrusiaka (6);
– O potrzebne łaski dla Rafała i jego rodziny (7);
– O rozwiązanie spraw trudnych osobistych i zawodowych Bartka oraz z prośbą o potrzebne łaski za wstawiennictwem Matki Bożej Bruśnickiej i św. Józefa (9); 
– O uzdrowienie z choroby nowotworowej dla Pauliny Salamon (5);
– O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Kazimiery Ropek (8);
– O szczęśliwe rozwiązanie dla Małgorzaty i zdrowie dla matki i dziecka (9);
– O zdrowie dla Roberta Żaby (9/9);
– O powrót do zdrowia dla Grzegorza od żony i dzieci (9/9);
– O uzdrowienie dla Stanisława za wstawiennictwem Matki Bożej Bruśnickiej (9/9);
– Z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Bruśnickiej dla rodziny Bogu wiadomej (7/9);
– O zdrowie dla Jacka i opiekę MB Bruśnickiej (3/9);
– O zdrowie dla Grzegorza za wstawiennictwem Matki Bożej Bruśnickiej (2/9);
– W intencji Bp. Artura Ważnego z okazji 2 rocznicy święceń bp.;- W intencji Bp. Władysława Bobowskiego z okazji 48 rocznicy święceń bp.;

(poza par.) + Henryk Szymański (31/75); x. Marek Kordecki
(poza par.) + Marian Krok (71/128); x. Grzegorz Wójcik
(poza par.) + Helena Mróz (36/109); x. Paweł Golemo
(poza par.) + Kazimierz Ramian (14/28); x. Piotr

Klasy 8 przed bierzmowaniem


Czwartek 2.2.2023

Ofiarowanie Pańskie
Dzień Życia Konsekrowanego
[Poświęcenie gromnic na każdej Mszy świętej]

Godzina 7.00
+ Stanisław (on) Kuzera w 43 rocznicę śmierci.
(poza par.) + Henryk Szymański (32/75); x. Marek Kordecki
(poza par.) + Marian Krok (72/128); x. Grzegorz Wójcik
(poza par.) + Helena Mróz (37/109); x. Paweł Golemo
(poza par.) + Kazimierz Ramian (15/28); x. Piotr

Godzina 16.00
W intencji Lidii i Zbigniewa Babicz w 43 rocznicę ślubu – dziękczynno-błagalna.

Godzina 18.00
+ Wiktoria Niemiec (5/10) od wnuczki Anny Kumorek z rodziną.  


Piątek 3.2.2023

I piątek

Godzina 15.00
Adoracja i okazja do spowiedzi

Godzina 15.30
Różaniec

Godzina 16.00
Msza zbiorowa za zmarłych
+ Dusze w czyśćcu cierpiące;  
+ Za wszystkie ofiary wojny w Ukrainie;   
+ Maria Gucwa (2/9);
+ Zenon Rodak (6/9);
+ Stanisław Klimek od Koła Gospodyń Wiejskich z Falkowej;
+ Helena Mróz od wnuka Szczepana z żoną i dziećmi;
++ Zofia i Jan Śmierciak z okazji 17 rocznicy śmierci Zofii;
+ Stanisław Leopold Śmiertka w 4 rocznicę śmierci;
+ Michalina Żaba od Zakładu Pogrzebowego Salwation;
+ Czesław (on) Gryzło w 12 rocznicę śmierci;

(poza par.) + Henryk Szymański (33/75); x. Marek Kordecki
(poza par.) + Marian Krok (73/128); x. Grzegorz Wójcik
(poza par.) + Helena Mróz (38/109); x. Paweł Golemo
(poza par.) + Kazimierz Ramian (16/28); x. Piotr

Klasy 7 przed bierzmowaniem


Sobota 4.2.2023

Godzina 7.00
+ Wiktoria Niemiec (6/10) od wnuka Grzegorza z rodziną. 
(poza par.) + Henryk Szymański (34/75); x. Marek Kordecki
(poza par.) + Marian Krok (74/128); x. Grzegorz Wójcik
(poza par.) + Helena Mróz (39/109); x. Paweł Golemo
(poza par.) + Kazimierz Ramian (17/28); x. Piotr

Godzina 15.30
Adoracja

Godzina 16.00
++ Helena i Mieczysław Hadała w 28 rocznicę śmierci Heleny od syna Bogdana z rodziną.


Niedziela 5.2.2023

V Niedziela Zwykła

Niedziela Adoracyjna

Nabożeństwo czterdziestogodzinne 8.00-11.00

Godzina 6.30
Adoracja

Godzina 7.00
+ Jan Mika od syna Jana z rodziną.
(poza par.) + Henryk Szymański (35/75); x. Marek Kordecki
(poza par.) + Marian Krok (75/128); x. Grzegorz Wójcik
(poza par.) + Helena Mróz (40/109); x. Paweł Golemo
(poza par.) + Kazimierz Ramian (18/28); x. Mateusz

Godzina 08.30 Siekierczyna
Za parafian.

Godzina 10.00 Falkowa
+ Wiktoria Niemiec (7/10) od syna Adama z rodziną.

Godzina 11.00
W intencji Patrycji z okazji 20 rocznicy urodzin – dziękczynno-błagalna.

Nabożeństwo czterdziestogodzinne:
5 lutego 2023 (8.00-11.00)
od godz. 8.00 Róże Różańcowe;
od godz. 9.00 Bruśnik: Zagórze domy od Brzany, domy za dworem, Zakościele i Piekło;
od godz. 10.00 Bruśnik domy po stronie Szkoły;

12 lutego 2023 (8.00-11.00)
od godz. 8.00 Bruśnik: Leszcze, Piekarzówka;
od godz. 9.00 Bruśnik: Zagórze domy od Pławnej, Styrki;
od godz. 10.00 Bruśnik: domy po stronie sklepu oraz Dół Bruśnika;

19 lutego 2023 (12.00-15.00)
od godz. 12.00 Siekierczyna Podlas; Siekierczyna Wieś Centrum;
od godz. 13.00 Siekierczyna Podcisowiec i Wolackie;
od godz. 14.00 Falkowa Dolna; Falkowa Górna; Falkowa Ćwierci i Falkowa Centrum;